Hodiny pro veřejnost

Online rezervace

Pondělí     18:00 – 19:30

Středa      19:30 – 21:00

Neděle     9:30 – 13:00

Jednorázové rezervace – bez kreditu:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří nemáte dlouhodobé rezervace. Vybraná rezervace se platí při vstupu do tělocvičny nebo během vaší rezervace pouze v hotovosti. Tato služba neumožňuje dlouhodobou rezervaci a nepřináší s sebou žádné slevy. Rezervace kurtu probíhá pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 60 dnů dopředu a max. 2 rezervace) na online rezervacích.  Při první rezervaci je nutné se do systému zaregistrovat.

Kreditní rezervace:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří chcete pravidelně využívat rezervaci. Zaplatíte si kredit a v rámci výši vašeho kreditu si můžete objednávat hodiny. Zahrnuje slevu připsání 5 % kreditu zdarma. Po zaplacení kreditu ( na účet), vám bude kredit připsán na účet rezervačního systému. V případě potřeby můžete svoje rezervace zrušit a kredit bude připsán zpět na rezervační účet. Budete tak mít stále přehled o stavu vašeho kreditu.

Zrušení rezervace:

V případě, že se nemůžete v rezervovaný čas dostavit, je potřeba rezervaci prostřednictvím internetu zrušit nejpozději 2 hodiny před časem, na který máte kurt rezervovaný. V opačném případě jsme Vám nuceni naúčtovat plnou částku rezervované služby.

  • zapůjčení badmintonové rakety     20,–Kč
  • zapůjčení plast míče                         20,–Kč
  • prodej plastového míče                   50,–Kč
  • tuba plast 6ks.                                   300,-Kč